top of page
  • תמונת הסופר/תאבי גולדברג

אף אחד לא קם

אף אחד לא קם Free Minds אבי גולדברג 2016


"אף אחד לא קם ועדיין אף אחד לא קם ובכל זאת מפה לשם מיד לפה מפה לפה ומתחת לשולחן עם ישראל חי חי וקיים "
כתב יוסי בנאי ז"ל ושרו הגששים לפני שנות דור ומאז גלשו מיליוני לירות ,שקלים ודולרים לכיסי מנהיגי ציבור ועסקניו ,לגבאים לגזברים ,לרבני ערים ,לשרים ושועים וראשי ממשלה,מנהלי עמותות, ואף אחד עדיין לא קם.

את הפרס קטף השבוע המושחת העבדקן חסר העכבות, החוזר לתפקידו כשר הפנים על אף היותו פושע החוזר מהכלא בגין

מעשי שחיתות בקופה הציבורית.


אף אחד לא קם ומעז לומר בפה מלא שהשלטון חולה במחלה ממארת,גם לאחר שנגזר הדין ונשלחו לכלא מושחתים כדרעי ,משה קצב שלמה בניזרי והירשנזון. לא קם אף לא נבחר ציבור שהאג'נדה שלו היא מאבק בשחיתות השלטונית ולא בעבריינים הזוטרים .

מנהל רשות המיסים ג'קי מצא הורשע,נציב מס הכנסה לשעבר יאיר רבינוביץ' הורשע ואף אחד לא קם,אף לא פוליטיקאי אחד שירצה לנקות את האורוות ולפלות את הכינים מוצצות הדם ,

אף פוליטיקאי אינו מוכן להכניס ידו לבוץ הסמיך של קשרי הון- שחיתות ולבער את הנגע.

הרב פינטו הגיע למדורי הפלילים ומשמש עד מדינה נגד קציני משטרה שסרחו,הרב הראשי לישראל לשעבר יונה מצגר מועמד לדין, הרב הראשי לישראל לשעבר בקשי דורון הורשע בפלילים ועדיין אף אחד לא קם, אף לא מנהיג ציבור מוכן להניף את הדגל למלחמה בסרטן השלטוני המכלה כל נורמה של ממשל הגון.


Tammany Hall


ראש עריית ירושלים לופיאנסקי הורשע ,לחיאני מבת ים ,צבי בר מרמת גן, יצחק רוכוורגר מרמת השרון [רשימה חלקית ]הורשעו . השלטון המקומי נמצא בחדשות הפלילים יום יום ואף אחד לא קם לצעוק את צעקת עושק התקציבים המבוזבזים, ההטבות הנלקחות ביד רמה והעוגה המחולקת למקורבים.

יש מבקר מדינה שמתריע ,יש משטרה שחוקרת,ובית משפט אמיץ שעדיין עושה צדק גם עם גבירי הארץ, אבל אין לנו מנהיגים שיעזו להניח את החולה על שולחן הניתוחים ולסלק את הנגע מהגוף החולה .

עד שלא יקום חבר כנסת או שר ,עד שלא תתאגד מפלגה פוליטית ,שתצהיר על מלחמה בשחיתות השלטונית , יימשך שלטון המאכרים,הקופות הסודיות ,הקשרים האפלים וזרימת הכסף אל כיסי נבחרי ציבור מושחתים על חשבון הקופה הציבורית.


למרות פריצת הדרך הדרמטית בחשיפת מעשי שחיתות שלטונית,כפי שבאה לביטוי במעצרים של בכירי השלטון בחודשים האחרונים, בפרשות הקשורות למפלגת השלטון ישראל ביתנו , למרות מתן גושפנקא משפטית להיות צמרת הממשלה נגועה בשחיתות כפי שעולה מפרשיות אולמרט,מהרשעת נציב מס הכנסה ,לא נשמע קולם של מנהיגי הציבור:אף שר, שרה ,חבר כנסת או ראש עיר אינו קורא לבדק בית רציני במסדרונות השלטון התת קרקעיים ,בהם זחלו פואד ,אולמרט צבי בר ורבים אחרים עמוסי כיסים.

אפילו מועמדים צעירים,נקיים מכל היסטוריה עסקנית פוליטית הכרוכה במתן טובות הנאה וחלוקת "שלל" ,לא רואים לעצמם לנכון להרים את הדגל כנגד הסרטן הנוגס בכול שכבה טובה של החברה, המשעבדת עצמה למנגנון מתן שוחד וכפיפות לנורמות פסולות כתנאי לקידום ענייני חברה וכלכלה לגיטימיים כפי שעולה לכאורה בפרשות הקשורות לישראל ביתנו.

מדוע פוחדים בכירי השלטון לתמוך במערכה למיגור השחיתות ? מדוע חוששים מנהיגים המצהירים כי הם מתאימים לנהל את חיינו ולחלק את התקציב המדינה,להצהיר על מתקפה כנגד הרעה החולה?

השתיקה הרועמת במסדרונות השלטון היא כתף קרה לחושפי שחיתויות.הגיע בזמן שהדגל למלחמה בשחיתות השלטונית יונף,הגיע העת שתינתן חסינות מלאה לתקופה קצובה לנותני שוחד מהמגזר הפרטי תמורת חשיפת אותם פקידי שלטון המתנים את מתן השרות עליו הם מופקדים בקבלת שוחד .הגיע העת למגר את האויב שבתוכנו המתעשר על חשבון החברה הישראלית וגורם לחיץ הולך וגדל בין "המשמנים והמשומנים" לכל השאר.

אבי גולדברג שנה חדשה שחיתות ישנה 2016
5 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מגילת סן-מיקלה מאת אקסל מונתה

על מגילת סן-מיקלה מאת אקסל מונתה, לפני שנה נפטר בשיבה טובה ברוך תירוש ז"ל 1929-2023 . איש הפלמ"ח ומפעילי הפלי"ם [פלוגות הים] שעסק בהעלאת עולים ניצולי השואה לארץ ישראל והמשיך בפעילות ביטחונית למען מד

bottom of page