top of page
  • תמונת הסופר/תאבי גולדברג

ברוכים הבאים למחצית השניה

קורונה


ערב טוב אזרחי ישראל, והשטחים המסופחים [בהקדם] ,לאחר שנחנו קמעה ממאורעות המחצית הראשונה, הפקנו לקחים, הכשרנו אתכם להתמודד אנו מוכנים לצאת לדרך, חגרו חגורות הבטיחות, נעלו את דלתות ביתכם והסתגרו בהם עד להודעה חדשה.


מספר עדכונים-הבהרות כדי שתפסיקו להפגין מול ביתי כי השכנים מתלוננים ואומרים שאצל פוטין בשכונה הפגנה כזו לא היה עוברת בשקט כמו אצלנו.


א. במטרה ללחום בקורונה הרחבנו את הממשלה וכיום יש לנו כארבעים איש ואישה בממשלה שטרם הצליחו להתרגל זה לזה והם גם יושבים בריחוק ונוצר בלבול רב, ולא שומעים טוב את ההנחיות שלי. למשל לגבי חדרי הכושר, מעתה נקבע סופית כי חדרי כושר יהיו פתוחים באזור המרכז בימי חול זוגיים משעה 0600-06:45 ובשאר אזורי הארץ בימי חג לא זוגיים לא כולל ימי צום ערבי חג, כל זה כפוף לשינויים שיפורסמו מידי פעם בסוף מהדורת החדשות באמהרית.


ב. בכדי להקל על המצור השני שלחתי לכם מענק מיוחד וכך תוכלו לבזבז חופשי ולעודד את הצמיחה. מי שלא יודע מה לעשות בסכום שקיבל הנה מספר המלצות, בכדי שלא תזרו לרוח את המתת הנדיב. אין צורך לקנות לחמים ומאפים, באשר כל בית ישראל עבר לאפייה ביתית של לחמים כמו לפני יציאת מצרים, ויש להמשיך בנוהג זה עד לסיום המצור.


ג. בכדי להקטין את הפיתוי לבזבוז הוריתי על סגירה מידית של המסעדות, חנויות התכשיטים והמעדניות. על פי יעוץ משר הבריאות וצוותו יישארו מכוני הקוסמטיקה פתוחים וזה כדי להקטין את החיכוך [ברגליים]


ד. אז מה לעשות בזכייה שזכיתם? מומלץ ראשית להודות לרה"מ ולשלם את חשבונות המים ,כי אלפי עובדי תאגידי המים על עשרות מנכלי"הם וסגניהם ומכוניותיהם תלויים בתשלומים שלכם, כך לפחות חצי מהמענק שקבלתם יאפשר צמיחה בשל ההשקיה שתתאפשר.


ה. במחצית השניה של המענק מומלץ לכסות את הוצאות החשמל שמחירו השערורייתי נובע מסיבות שטרם הובררו לי למרות שמחירי הגז בעולם והדלק שואפים לאפס. מיניתי צוות של עשרה שרים עם -בלי תיק או עם תיק קטן לחפש את הכספים שנכנסו ויצאו אולי מקרן העושר הלאומית מתגמולי הגז. ברגע שמישהו ימצא את הכסף נעביר לכם. אולי משהו יטלפן לתשובה ,מימן או שטיינמיץ ויברר?


ו. מתוך מחשבה תחילה דחיתי את הסיפוח וכך לא הייתי צריך לרשום עוד מיליון וחצי צ'קים לישמעאלים המתגוררים בשטחים ורק מחכים לקבל מתנות ,מענקים וביטוח לאומי ותרופות לקורונה. אז זהו הכנסתי להם שיישארו ללא מענקים בינתיים.


ו. כדי להגביר את השקיפות פוטרו מספר כתבים חטטניים מערוץ 13 וגם דרוקר למד לסתום את הפה מסתבר.


ומכיוון שרובכם, אזרחי ישראל סתומים, אז הנה במקום השקופיות הרגילות תמונות צבעוניות להמחשת המצב:


ניצול המצור הראשון שומר על מלאי התרופות נגד הנגיףכוח החלוץ לסיפוח השטחים ויועצי הסי.אי.אי התמקם בינתיים על חוף תל אביב בהמתנה לפקודת המבצע .

שוחחתי עם היועצים האמריקאים ומפיהם הבנתי שהמיקום נקבע כך שיהיו קרובים לבניין השגרירות על חוף הים [משיגים שם בירה באדווייזר] וגם כדי ללמד את הישראלים את לקחי הפלישה המוצלחת לאי גרנדה.האיש השמח שבתמונה הוא קובני נאמן לפידל [משחק מילים] ולאחיו ראול ולכל דיקטטור שיבוא במקומם. לדבריו צריך להיות שמח על שיש לאומה מנהיג ולא חשוב המצב ולא צריך לילל כל הזמן.


שבת שלום מאבי גולדברג מחצית יולי 2020

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

כיצד להיעשות סופר מקורי בתוך שלושה ימים

על לודוויג ברנה “וְיֹתֵר מֵהֵמָּה, בְּנִי הִזָּהֵר: עֲשׂוֹת סְפָרִים הַרְבֵּה אֵין קֵץ, וְלַהַג הַרְבֵּה יְגִעַת בָּשָׂר”. אזהרה זו של קהלת, באה למי שמחפש את היושר והאמת בכתיבה. ועוד אמר “בִּקֵּשׁ קֹה

bottom of page