top of page
  • תמונת הסופר/תאבי גולדברג

סופשנה וסופם של עוד כמה דברים מן הסתם

ועל אהבה כוזבת של מולדת אותה מנסים ללמדנו אזובי הקיר המנפנפים בהצהרת נאמנות למנהיגיהם כבר כתב לודוויג ברנה, המבקר היהודי גרמני חד הלשון והציפורן בתקופת הריאקציה וביטול זכויות אזרח ושוויון שהוענקו באירופה לציבור הרחב וליהודים בכלל זה.


כך הוא כותב נוכח הוצאת הצו, שאסר על פרסום יצירותיהם של קבוצת הסופרים "יונגס דויטשלנד" והיינריך היינה ביניהם :


"המטיף לכך שכול פעולה או מעשה או שירות שנעשה עבור המדינה הוא טוב" מפיץ קלישאה טיפשית. לא רק טיפשית אלא גם זדונית .


לא, אינך עושה מעשה טוב למען המולדת אלא אם אתה מקדיש את מאמציך למען המולדת עצמה, ולא משרת בכך אדם אחד, מעמד, או קבוצת אינטרסים צרה הטוענת כי היא עצמה המולדת ונוקטת לשם כך במזימות ואלימות"[תרגם אבי]צולם ברחוב עם חול בחיפה: אבי


וסנטה מה הוא אומר : "מה קרה לכם אזרחי העם הנבחר, שכחתם את העיקר?

כי מִדְּבַר-שֶׁקֶר, תִּרְחָק... כִּי לֹא-אַצְדִּיק רָשָׁע.


אבל אם כבר בחרתם בדרך זו לקראת השנה החדשה, אני מציע לכם כמתנה נוסח הצהרת נאמנות שתיישר את ההדורים ביניכם ותביא למנוחה בגבולכם ותצרף אתכם למשפחת העמים שאזרחיהם כבר חתמו על הצהרה ממין זו , קוריאה הצפונית, איראן, הונגריה, רוסיה ,סין וכיוצאות באלה.


הצעתו של סנטה להצהרת אמונים על פי סעיף 45[ר] לחוק הנאמנות למדינת ישראל וגרורותיה:

להלן חתימתי הניתנת על פי מצפוני ובהערכה מלאה לממשלת ישראל ולנבחריה:


אני מצהיר על נאמנותי למדינת ישראל ומחדליה, במתכונתה המחודשת ,בעת מגיפה וגם בעת שמחה. אני מתחייב שלעולם לא אשב על ברכיו של נאשם בשחיתות, במתן/קבלת שוחד ו/או התחככות בקטינים, או בדריסת הולכי רגל או בדקירת קשישים או בהכאת נהג אוטובוס או ברצח נשים.


אני מכיר בכך שישראל היא מדינה מתקדמת מאוד , חברה באו"ם, חברה בחבר המדינות הבלתי אכפתיות המפותחות\ מתפתחות\ חרדיות\ חרדות, [מחק את המיותר] וערכיה רשומים כסחורה עוברת לסוחר במדד נאסד"ק, באו.אי.סי. די ו\או ל.ס.ד. לא מצטיינת במבחני פיז"ה, אך נוטה ימינה כמו מגדל פיזה. אוכלת פיצה, ובלבד שהוכשרה בחותמת בד"ץ. מדינה דמוקרטית מאוד השואפת לביטול בג"צ למען שוויון כל אזרחיה, אלה שנותרו בחיים ולא נתנו נפשם בנפילת מפיגומים.


אני מצהיר נאמנות למדינה החתומה על האמנה לצמצום מאגרי היתושים בנילוס הכחול \לצמצום זכויות הפרט של רוב אזרחיה ולהרחבת זכות הישיבה של ש"ס בכנסת \ המתירה את מכירת משאביה \ מחצביה \נמלי ים \ כביש 6,\כביש הסרגל\ ושביל ישראל \המוביל הארצי \ ושבע טחנות וכן לביטול מידי של שירותי הסרק \ רכבת\ קולנוע ישראלי\ ערוצי טלוויזיה 11 12 13 נטפליקס \פרקליטות המדינה \ בתי המשפט המחוזיים\ לכול המפחית במחיר ובמכרז הוגן [מחק את המיותר] .


אני מצהיר נאמנות למדינה הנאבקת על שימור יוקר המחייה\ מדינה רודפת שלום\ פליטים\ מהגרים.

אני מצהיר נאמנות למדינה הדוגלת בהפרדת הדת והכנסת והממשלה מהעם. מדינה הדוגלת בשמיטת אדמותיה ובשמיטת לימודי הליבה מתלמידיה ושמיטת עבודה מאברכיה. הדוגלת בכיבוי החשמל ושמיטת תנועת כלי רכב בסופי שבוע בימי חג, ומועד ובשמיטת איכות הסביבה.


אני מצהיר נאמנות למדינה המגינה על בנות המין החלש ומרחיקה אותן מאזורי סיכון : שירות בצה"ל ,ישיבה בסמיכות לזכרים באוטובוסים , במוסדות לימוד, או בכול מקום ציבורי הנראה לעין העלול לסכן את חייהן ו\ או לגרות את יצריהן ולסכנן בעונש סקילה.


אני תומך בהליך מהיר של מחיקת עברם הפלילי של מנהיגי המדינה, מחיקת מגילת העצמאות \חוקי היסוד וחוקים סתם באשר הם.[אם תרצו למחוק משהו נוסף נא להוסיף הצעתכם בכתב מעוגל ולא מנוקד]

ולקידום ממשלת עלי בבא וארבעים השודדים שתדאג לביטחון הפנים ובטחון החוץ לחינוך בשמיים ובארץ ולרמיסת הנפש הישראלית הסחוטה ממילא כאתרוג בחנוכה [מחק את המיותר]

ולתפרחת מדינת ישראל

חתימת המצהיר .

-----------החולמים


אבי גולדברג 2022 23 בדצמבר

8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ביעור חמץ

כמה הערות בענייני דיומא ביעור חמץ, או בדיקת מצפון נראה שלרבים קל יותר לבדוק חמץ מתחת למיטה והארונות מאשר לבדוק את מצפונם. זו אולי מסקנה פשטנית אבל מתבקשת לאור המתרחש במציאות חיינו. אז אולי הגיע הזמן ל

bottom of page