top of page
  • תמונת הסופר/תאבי גולדברג

אנרכיזם

אפתח בהודעה מצערת על פטירתו של תיק. 1998-2020,תיק נפטר היום עם שחר על חוף ימה של הרצליה לאחר מסע אופניים קצר מרמת השרון . אבחון סיבות המוות מעלה את המסקנה כי המנוח נפטר בשל גילו המופלג כאשר עורו נפרם וקרביו נשפכו . התבקשתי למסור על ידי המשפחה האבלה כי תיק שרת אותה נאמנה השתתף בעשרות מסעות טיפוסי הרים, פיקניקים, עליות לרגל, הפגנות וצעדות, ללא שהתלונן אי פעם על גודש פחיות הבירה והסנדויצ'ים שנדחסו לכרסו ללא התחשבות בגילו. יהא זכר תיק ברוך.


נכבד את בקשת המנוח להימנע מביקורי ניחומים והספדים כדי שלא להדבק בנגיף .
סוס אחד נכנס לסוכה


כל התמימים שחששו מאכיפה אלימה של משטרת ישראל והרס סוכות הענק בשכונות החרדים תחת פרסות סוסי משטרה אצילי מראה ,התבדה. לא צריך להשתמש בסוסים או בזרנוקים לא כלפי הציבור החרדי אבל גם הציבור החילוני אינו ראוי ליחס משפיל שכזה. אין מקום לאזוק צעירה בחוף הים שכל חטאה הוא לשבת אל מול הגלים בניגוד "להנחיות ". אין בליבי דבר על השוטרים והפקחים הנמצאים בין הפטיש לסדן, בין רצון השלטון ערל הלב לבין העם, לצערנו הפטיש הוא פטיש זדון.
אנרכיזם


המילה הנפוצה ביותר מאז תחילת השנה היא כמובן קורונה, אחריה משתרכת האנרכיה. מי שאינו מעודכן ברזי הכישלון הטוטאלי בהערכות נגד התפשטות הנגיף יכול להסיק מתדירות השימוש במילה אנרכיה כי מדובר במרסס וירוסים הדומה בפעולתו לפליט המיתולוגי המרסס חומרי הדברה אך בהיפוך מרסס וירוסים.מספר מילים יסבירו לחוג מלקקי אחורי השלטון הדמוקרטי כי שלטון אמנם מחליפים בבחירות ,אבל שלטון מושחת מחליפים ברחוב. לכל ניזוני ויונקי התעמולה של עיתונאי החצר, האנרכיזם הוא שסילק את שושלת רומנוב הרוסית שדיכאה מיליוני רוסים מאות בשנים. האנרכיסטים סילקו את בית בורבון הצרפתי והעלו את העם לשלטון לראשונה בהיסטוריה. האנרכיסטים נלחמו עד טיפת דמם האחרונה ברודן פרנקו. האנרכיסטים נתנו חייהם כדי שתיפסק עבודת ילדים ונשים של 16 שעות. האנרכיסטים נלחמו בניצני הנאציזם אחרי מלחמת העולם הראשונה . האנרכיסטים צעדו במחאה נגד האפליה הגזעית בארצות הברית הדמוקרטית. האנרכיסטים הוציאו את ארה"ב מווייטנאם וערערו את שלטון גולדה אחרי יום הכיפורים. הם נמצאים בכל מקום ששלטון החוק מעוות, שהחוק הוא נייר שפוליטיקאים חסרי מצפון רוצים באמצעותו לכפות על העם את מרותם באמצעות חוק או צו.אנרכיזם מודל 2020


ה"אנרכיסטים" של 2020 הם אינם אנרכיסטים הם מפגינים בעלי חוש צדק טבעי, חילונים, דתיים, תעשיינים בעלי מלאכה ,בעלי עסקים קטנים. ימנים ,אנשי שמאל, יוצאי צה"ל. הם יוצאים נגד שלטון "דמוקרטי" שמטיס מזוודות כביסה במחלקה ראשונה לחו"ל בעוד שמיליון מובטלים רוצים לשוב לעבודה. ה"אנרכיסטים" רוצים לחשוף את פרשת הצוללות שאולי אם תיחשף פרשת רמי דותן תחוויר לצילה. האנרכיסטים לא רוצים להיות כלואים בבתים במטולה, כפר סבא, או ירוחם כאשר מוקדי התפשטות הווירוס הם בירושלים ובחלק מ"חצרות" בני ברק. האנרכיסטים לא מוכנים ששרים ישקרו ולא יסולקו לאלתר. הם אינם רוצים השפלה של אזיקים בחוף הים וסוסי משטרה בכיכר העיר. אם לאזוק אזקו את שר הבריאות לשעבר משתתף בהלוויית המונים או את שר הבריאות הנוכחי שארגן מסיבת גן למיליונרים, אזקו את השרה תל-אביבית- טבריינית הנגועה בנגיף הקורונה והשקר .


אסרו את אשת ראש הממשלה שמעסיקה ספר בניגוד לחוק. בשלטון רע, הרואה באזרח הפשוט "אנרכיסט" נשמטת הלגיטימיות של החוק.


יאיר לפיד, גנץ, אשכנזי ,חולדאי, שאשא, השכל נשיא המדינה, שופטי ישראל המשחררים את המפגינים אינם אנרכיסטים ה"אנרכיסט" האמיתי במדינת ישראל הוא האיש העומד בראשה המנסה להפיל את שלטון החוק, את בתי המשפט ,מערכת הפרקליטות ומשטרת ישראל ובלבד שלא יעמוד ויוכיח חפותו כמו מיליוני בני העם כשהם נקראים למשפט. כל העבריינים וכל הפושעים וכל המאפיונרים אינם מעיזים לאיים על פרקליטים על שופטים או על שוטרים. כולם פרט לעומד בראשינו מבינים שאת שלטון החוק יש לשמור ולא להרסו כדי להימלט מהדין.


2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page